Akasya Koleji
Akasya Koleji

SOUND OF AKASYA

GERİ DÖN

Akasya Koleji, dördüncüsü düzenlenen “Sound Of Akasya” ile yetenekleri ve hayalleri olan gençlerimize kendilerini gerçekleştirme imkanı sunmaya devam ediyor. Hem yarışmacılarımıza hem de dinleyici olarak gelen öğrencilerimize farklı ve motive edici bir etkinlik olarak düzenlenen “Sound Of Akasya” bu sene de yine izleyenlerine renkli, heyecan dolu anlar yaşattı. Büyüleyici atmosferi ve resim öğretmenimizin emekleriyle hazırlanan sahnemizde öğrencilerimiz gerek sesleriyle gerek danslarıyla izleyenleri büyüledi.
Yarışmamız hazırlık, 9 ve 10. sınıflardan seçilen öğrencilerimizin danslarıyla başladı. Hemen ardından öğrencilerimiz sırayla şarkılarını seslendirdiler. Sıra puanlamaya geldiğinde jüri üyelerimiz puanlarını verene kadar okulumuzun eski mezunları gitarları ile programa eşlik ederek yarışmaya renk kattılar.
Jüri üyelerimizin oylamasıyla ilk üç belirlendi ve hediyeleri lise müdürümüz Tuğba Yücel ve ilkokul-ortaokul müdürümüz Verda ALACA TURĞAY tarafından takdim edildi. Yarışmanın birinciliğini koro halinde söyledikleri “Nemrut’un Kızı” adlı türküyle 12. Sınıf öğrencilerimiz paylaştı.

10 Mart 2018