Akasya Koleji
Akasya Koleji

ESOL KURSU

GERİ DÖN

Sayın Veli,

Cambridge Üniversitesi tarafından 1858 yılından beri yapılan, dünyada 20.000 üniversite/iş kurumunda geçerliliğe sahip, FCE ve IELTS sınavlarına altyapı oluşturan, İngilizce dil eğitiminin dünya standartlarında olduğunu sertifika ile belgeleyen tek sınav olan Cambridge ESOL sınavlarına hazırlık kursu başvurularımız başlamıştır.

 Cambridge Üniversitesi’nin 7-12 yaş grubuna sunduğu Young Learners (Starters, Movers, Flyers) Sınavları, öğrencilerimizi öğrenmeye teşvik edecek eğlenceli, ilgi ve ihtiyaçlarına hitap eden, etkinliklerle zenginleştirilmiş sınavlardır. Young Learners Sınavları ile oluşturduğu temeli akademik bir düzeye taşıyan KET (Key English Test), PET (Preliminary English Test) ve FCE (First Certificate in English) Sınavları, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerimize dil öğrenme süreçlerinde adım adım gelişimlerini takip etme fırsatı sunar.

            Akasya Koleji olarak okulumuzun yıl içerisinde düzenleyeceği ESOL kurslarımız hafta içi etüt çıkışı bir ders saati olarak aylık 4 ders saati şeklinde gerçekleşecektir. Öğrencilerimiz bu alanda deneyimli öğretmenimiz Yabancı Diller Zümre Başkanı Miray Ebru GÖZKÜN rehberliğinde ders alacaklardır.

Gruplar aşağıdaki gibidir;

STARTERS

MOVERS

FLYERS

KET (Key English Test)

PET ( Preliminary English Test )

Detaylı bilgilendirme için Yabancı Diller Zümre Başkanı Miray Ebru GÖZKÜN veya muhasebe birimi ile iletişime geçebilirsiniz. 

24 Ekim 2017