Akasya Koleji
Akasya Koleji

ENGLISH

GERİ DÖN


Aşağıdaki online sistemler ile siz velilerimizin öğrencilerimizle sitelere giriş yapıp çalışma yapmaları konusunda desteklerinizi bekliyoruz. İngilizce öğrenimi dinleme, tekrar etme ile pekiştirilerek kalıcı öğrenilir. Siteye giriş konusunda yaşanan problemlerin zaman geçirmeden sınıf öğretmenlerine bildirilmesi bekliyoruz.

www.myenglishathome.com sitesinden scholastic , little bridge ve depp’ e giriş yapılabilir.
• Scolastic – Dijital kütüphane – Öğrencilerimizin dilediği zaman giriş yaparak dilediği İngilizce kitabı okuyabileceği online kütüphanedir. Ayrıca belirli aralıklarla öğretmenler tarafından belirlenmiş okuma ödevleri verilmektedir. Kontrolü öğretmen tarafından yapılmaktadır.
• DEPP – worksheet . Haftalık olarak verilen ödev kağıtlarına bu sistem ile online olarak da ulaşma imkanına sahip olunabiliyor.


https://faf2e.ouponlinepractice.com/auth/index ( 1.2.3.4. sınıflar için)
Bu site ders kitaplarımızla paralel online çalışma sitesidir. Öğrenci dilediği zaman çalışma yapabilir, sesli anlatımları dinleyebilir. Ayrıca öğretmenleri tarafından ödevlendirme ve kontrol yapılmaktadır.https://enrolment.oxfordlearn.com/?selLanguage=tr ( 5. 6. 7. Hazırlık 9. 10. 11. sınıflar için)
Bu site ders kitaplarımızla paralel online çalışma sitesidir. Öğrenci dilediği zaman çalışma yapabilir, sesli anlatımları dinleyebilir. Ayrıca öğretmenleri tarafından ödevlendirme ve kontrol yapılmaktadır.18 Kasim 2017