Akasya Koleji
Akasya Koleji

AKASYA KOLEJİ KARNE GÜNÜ

GERİ DÖN

13 Mart tarihinden itibaren online eğitim, öğretim, faaliyet ve kazanımlarla geçirdiğimiz 2019-2020 eğitim-öğretim yılını geride bıraktık. Bu süre zarfında öğrencilerimizi çok özledik. Okul ortamından uzak kalmış çocuklarımıza aileleri kadar yakın olmaya çalıştık. Bu meşakkatli süreç; öğrencilerimizin azmi, velilerimizin desteği ve öğretmenlerimizin çalışmalarıyla tamamlanmış bulundu.

Sevgili Öğretmenler,
Okulumuz öğrencilerinin başarı seviyesinin arttırılmasında göstermiş olduğunuz gayretli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Sevgili Veliler,
Okulunuzla daima iş birliği içerisinde olduğunuz ve çocuklarımızın gelişimine her türlü katkıyı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Sevgili öğrenciler,
Kendinizi geliştirmekten, öğrenmekten ve eğlenmekten asla vazgeçmediğiniz için teşekkür ederiz.
Sizler bizim geleceğimizsiniz. Yarınlara umutla bakmamızı sağlayanlarsınız. Vaktinizi en verimli şekilde kullanın. Tatil boyunca bilimi, sanatı ve sporu ihmal etmeyin. Bol bol kitap okuyun. Yeni şeyler öğrenmeye devam edin.

8. ve 12. Sınıfı Tamamlamış Mezun Öğrencilerimiz,
Özellikle bu yıl göstermiş olduğunuz çalışma ve azminizden dolayı sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Hepinize gireceğiniz okullarda ve gelecek hayatınızda sonsuz başarılar dileriz. Her zaman Akasya Koleji ailesinin bir üyesi olarak kalacağınızı hatırlatmak istiyor, sizleri sevgiyle kucaklıyoruz.

Tüm öğrencilerimize iyi tatiller dileriz. Yeni dönemde görüşmek dileği ile…

AKASYA KOLEJİ

03 Temmuz 2020